DYTKO SERWIS   DYTKO SZKOŁA   DYTKO SPORT  

   Paweł Dytko kandydatem Nowoczesnej w wyborach do Sejmu 2015 !

W najbliższych wyborach parlamentarnych Paweł Dytko będzie startował z list Nowoczesnej Ryszarda Petru do sejmu, w województwie opolskim. Krótka prezentacja www.youtube.com/watch?v=2eNVj63o1sg

Więcej »    

PAWEŁ ZAPREZENTOWAŁ NAJNOWSZE AUDI TTS PODCZAS RAJDU KARKONOSKIEGO!

Podczas ostatniego odcinka specjalnego Rajdu Karkonoskiego, Paweł Dytko zaprezentował w gościnnym przejeździe, najnowszy samochód rajdowy firmy Dytko Sport - Audi TTS.!

Więcej »    


Podstrony: 1  2  3  4  5  ...  48  


Podając swój adres e-mail, będziesz informowany o nowych aktualnościach z witryny Dytko Team.

   

 Relacja z rajdu

PAWEŁ MISTRZEM POLSKI 2006!
Sezony rajdowe » 2006


Po raz drugi w swojej karierze Paweł Dytko stanął na najwyższym podium klasyfikacji generalnej Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Sprawa tytułu rozstrzygnęła się na trasie ostatnich rund tego sezonu, rozgrywanych na Górze Świętej Anny koło Opola.


Wyścig….

W tym roku zdobycie tytułu było o wiele trudniejszym zadaniem niż trzy lata temu.  Bez problemów nie obyło się i na trasie ostatnich eliminacji.

„Już podczas pierwszego podjazdu wyścigowego auto zaczęło przerywać i pojawiły się problemy z uszczelką pod głowicą. W czasie jazdy myślałem tylko o tym, czy silnik wytrzyma. Na ostatnie podjazdy musiałem nieco zmienić technikę jazdy, nie hamowałem lewą nogą w zakrętach, nie męczyłem silnika i udało się…Wywalczyłem raz trzecie i raz drugie miejsce – to pozwoliło zdobyć tytuł.

Sezon….

„Walka pomiędzy mną a Mariuszem była bardzo wyrównana a w pojedynek o punkty w generalce włączało się coraz więcej zawodników. Rywalizacja na trasach musiała się zatem kibicom podobać. Dopisało także szczęście. Ukończyłem wszystkie zawody, w których startowałem, wygrywając siedem razy.  

Zespół….

„Cieszy mnie także znakomita postawa zawodników korzystających z samochodów z mojej stajni. Zbyszek Gabryś i Robert Szelc także triumfowali w swoich grupach.

Chciałbym także bardzo podziękować całemu zespołowi a w szczególności mechanikom, którzy wykonali kawał dobrej roboty, pracując nie tylko w warsztacie, ale i na zawodach. Te setki godzin pracy po nocach nie poszły na marne.

Plany….

„W tej chwili trudno powiedzieć co będę robił w sezonie 2007. Jeden ze scenariuszy zakłada powrót na trasy RSMP,  ale jeszcze za wcześnie, by o tym mówić. Na pewno wystartuję w jakiejś dyscyplinie motorowej i nie będą to wyścigi na ćwierć mili :). Do zobaczenia zatem na trasach….”  

 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

 Code and design by new4mat.com Administracja