DYTKO SERWIS   DYTKO SZKOŁA   DYTKO SPORT  

   Paweł Dytko kandydatem Nowoczesnej w wyborach do Sejmu 2015 !

W najbliższych wyborach parlamentarnych Paweł Dytko będzie startował z list Nowoczesnej Ryszarda Petru do sejmu, w województwie opolskim. Krótka prezentacja www.youtube.com/watch?v=2eNVj63o1sg

Więcej »    

PAWEŁ ZAPREZENTOWAŁ NAJNOWSZE AUDI TTS PODCZAS RAJDU KARKONOSKIEGO!

Podczas ostatniego odcinka specjalnego Rajdu Karkonoskiego, Paweł Dytko zaprezentował w gościnnym przejeździe, najnowszy samochód rajdowy firmy Dytko Sport - Audi TTS.!

Więcej »    


Podstrony: 1  2  3  4  5  ...  48  


Podając swój adres e-mail, będziesz informowany o nowych aktualnościach z witryny Dytko Team.

   

 Relacja z rajdu

„Nareszcie podium na Barbórce"”
Sezony rajdowe » 2006


Dwa razy na podium stanęli kuzyni Dytko w Rajdzie Barbórki Warszawskiej, który w sobotę odbył się na ulicach stolicy. To najlepszy start nyskiej załogi w rajdzie, na starcie którego stanęli zawodnicy z wszystkich  dyscyplin sportów samochodowych w Polsce.


„Dwa trzecie miejsca – w Barbórce i w Kryterium Asów na ulicy Karowej to świetny wynik. Autem przygotowanym do ścigania w górach trudno jeździ się w rajdowych warunkach, zwłaszcza taką ciasną trasą jak choćby na Cytadeli czy na Karowej. Dobry wynik cieszy, tak jak doping kibiców, który towarzyszył nam na trasie. Brawa i okrzyki cały czas zagrzewały nas do walki i nie odbiegały – jak zapewniał mój drugi pilot, Piotrek Gacek – od tych, jakie towarzyszą występom naszej reprezentacji siatkarzy, za co chciałbym podziękować w imieniu moich pilotów i swoim. To był bardzo dobry dla nas sezon. Udało się zdobyć tytuł mistrzowski w wyścigach górskich a i sporadyczne starty w rajdach zakończyły się sukcesem. Mam nadzieję, że sezon 2007 będzie co najmniej tak dobry jak ten, jednak szczegóły dotyczące startów będziemy mogli podać na początku przyszłego roku” – powiedział na mecie Paweł Dytko.

 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

 Code and design by new4mat.com Administracja