DYTKO SERWIS   DYTKO SZKOŁA   DYTKO SPORT  

   Paweł Dytko kandydatem Nowoczesnej w wyborach do Sejmu 2015 !

W najbliższych wyborach parlamentarnych Paweł Dytko będzie startował z list Nowoczesnej Ryszarda Petru do sejmu, w województwie opolskim. Krótka prezentacja www.youtube.com/watch?v=2eNVj63o1sg

Więcej »    

PAWEŁ ZAPREZENTOWAŁ NAJNOWSZE AUDI TTS PODCZAS RAJDU KARKONOSKIEGO!

Podczas ostatniego odcinka specjalnego Rajdu Karkonoskiego, Paweł Dytko zaprezentował w gościnnym przejeździe, najnowszy samochód rajdowy firmy Dytko Sport - Audi TTS.!

Więcej »    


Podstrony: 1  2  3  4  5  ...  48  


Podając swój adres e-mail, będziesz informowany o nowych aktualnościach z witryny Dytko Team.

   

 Relacje z rajdów

„Puchar 3 Kopców zdobyty”
Sezony rajdowe » 2006

Pod Zamkiem Fredry na Podkarpaciu odbyły się kolejne eliminacje GSMP. Najszybsi „samochodowi górale” w Polsce spotkali się na trasie 9-tej i 10-tej rundy w Korczynie pod Krosnem. Impreza była jednocześnie trzecim wyścigiem w cyklu „Pucharu Trzech Kopców”.  

 
„Coraz bliżej tytułu”
Sezony rajdowe » 2006

Paweł Dytko coraz bliżej zdobycia kolejnego tytułu mistrzowskiego w klasyfikacji generalnej Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Podwójne zwycięstwo w słowackich Banovcach i rekord trasy potwierdzają znakomitą formę nyskiego kierowcy.

 
„Dwa zwycięstwa pod Śnieżnikiem”
Sezony rajdowe » 2006

        Komplet punktów wywalczył w 5-tej i 6-tej eliminacji Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski Paweł Dytko. Zawody rozegrano na przepięknej trasie na Czarnej Górze, niedaleko Stronia Śląskiego na Dolnym Śląsku.  Z przejazdu na przejazd czasy osiągane przez Pawła były coraz lepsze. Nyski kierowca trzykrotnie poprawiał rekord trasy (1,32,614).

Podstrony: 1  2  3  4  5  ...  26   

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

 Code and design by new4mat.com Administracja